Natsumi

23. července 2012 v 18:14 |  Členové
Přezdívka: Natsumi (Iva Šamšulová)
Věk: 13 let
O mě: Jmenuji se Iva Šamšulová, ale na blogu si říkám Natsumi. Narodila jsem se 5.1. 1999, tudiž je mi třináct let. Na tomto blogu budu psát o japonské módě, o kterou se taky zajímám. Mám ale i svůj blog, na kterém přidávám příspěvky o mém oblíbeném anime Naruto, píšu povídky, nebo přidávám různé informace o Japonsku. K Japonsku jsem se dostala díky anime. Postupně jsem si zjišťovala různé zajímavosti, historii, japonštinu a jiné na internetu a zajímalo mě to natolik, že chci v budoucnu jít na jazykovou školu a rozvíjet svou zatím dost špatnou japonštinu. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, kam půjdu na školu, ale Japonsko mi pomohlo se rozhodnout. Baví mě sporty, ale jak které. Taky ráda čtu knihy, díky kterým se vlastně inspiruju k psaní povídek. Nemyslím tím ovšem kopírování. Ráda maluju obrázky s Japonskou tématikou, a taky ráda poslouchám japonskou hudbu. Sem tam se učím Japonštinu, ale jen jako samouk, tak je to dost nedokonalé. Jako každý správný japonofil se chci podívat do Japonska.
Funkce: Japonské oblečení
Kontakt: Facebook (Iva Šamšulová)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natsumi | Web | 23. července 2012 v 19:00 | Reagovat

Natsumi! rovnaká prezývka ako mám ja ;-) a aj ja mám rada Japonsko aj anime, ktoré už však pozerám iba občas...mimochodom aj ja som sa chvíľu učila japončinu ako samouk ale je to tak veľmi ťažké..

2 Natsumi | Web | 23. července 2012 v 19:27 | Reagovat

:-D Natsumi je asi populární přezdívka :D Já si ji vybrala kvůli překladu. Ten se mi moc líbil. Taky mi příjde, že když se japonštinu učím jen tak u počítače, je to těžší, protože si nemůžu být jistá, jestli je to správně, abych neřekla nějakou blbost...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama