BaraCornellia

23. července 2012 v 17:45 |  Členové
Přezdívka: BaraCornellia
Věk: 16

O mě: Narodila jsem se 4.2. 1996 a tudíž jsem Vodnářka. To je důležité podotknout, protože většina mých vlastností je totožná s tím, co si přečtu v horoskopu. Nevěřím na ně, ale jsem od přírody zvědavý člověk. Stručně bych se představila jako: vlastenka a začínající spisovatelka, která píše hlavně fantasy.
Zajímám se o dějiny, hlavně ty naše a slovanské - chci vystudovat slavistiku, hlavně rusistiku. Japonsko miluji již od dětství, kdy, přiznejme si to otevřeně, mě nejvíce zajímali jen anime, později i manga. Pak jsem objevila, že Japonsko je kouzelné i díky svým dějinám a zamilovala jsem se úplně a neodvratně.
Také mě zajímá psychologie, stereotypy a personifikace, což zapříčinilo, že jsem si zamilovala Hetálii, která je ztělesněním knihy na všechna tato témata. No a řekněme, že jsem yaoistka tělem i duší, ale ani yuri mi není cizí. Píšu "yaoi" povídky, i když v tomhle případě radši říkám "gay povídky". V Hetálii volím vždy FrUk!
Vyžívám se v záhadách, ale vlastně jsem strašpytel. Na horory se dívám zásadně s někým, kdo je ochotný poslouchat moje okecávání, křik a prosby o to, aby mě doprovodil na záchod. Japonské horory ale snesu, děkuji.
Dále miluju draky a piráty - a to myslím ty, co se plaví po moři.
Poslouchám japonskou hudbu, ale jen vybrané interprety, protože mi připadá, že je to všechno stejné. Nepočítaje j-pop, miluju Halestorm (ta ženská má vážně úžasný hlas), Britney Spears a Shakiru. Whenever, Wherever!
Nejsem pesimista, ale svět nevidím růžově. Nejsem optimista, ale vidím i krásy světa. Nejsem realista, protože realita příliš bolí. Tak jsem asi snílek, který se rád vznáší vysoko nad stromy... A to i přes to, že má strach z výšek!

Funkce: Historie, Anime, Manga
Kontakt: http://www.witch-pandy.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BaraCornellia | Web | 23. července 2012 v 19:10 | Reagovat

Jinak můj druhý blog, který právě rozjíždím... www.edice-proklete-knihy.blog.cz (nemusíš přidávat)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama